Sinds begin dit jaar neem ik deel aan de Soulstyling Club. Ik nam jullie in enkele blogs al mee in mijn worsteling om er leuk uit te zien. Dat blijf ik lastig vinden, maar ik krijg van juf Karin wel de juiste handvatten, tips en tricks. Zo heb ik nu iets meer zicht op mijn persoonlijke stijl en weet ik wat beter welke items ik wel of niet zou moeten aanschaffen. Uiteraard doe ik nog af en toe een miskoop omdat ik koopjes nu eenmaal niet kan weerstaan, maar ik ben me ervan bewust waar ik op moet letten. Daarom vandaag mijn fashion wishlist!
Uitgebreid shoppen laat mijn portemonnee helaas niet toe, maar ik ben ontzettend blij met het oranje shirt van H&M en het zachte grijze vest dat ik daar in de uitverkoop kocht. Lang genoeg om over de buik te vallen ook dat shirt en ik ben het type dat felle kleuren moet/mag dragen. Online windowshoppen kost niets en ik krijg ook vaak inzicht in modebeeldbanken via pr-bureaus natuurlijk dus dat heb ik gedaan.
Hier mijn 5 gave wishlist items!
1. Blouse van Esprit

2. Miss Etam blouse

3. Grasgroene cardigan van Tante Betsy

4. King Louie jurk

5. Fitness shirt van Nike

Sparen dus?
Uiteraard moeten al mijn wishlist items eigenlijk eerst gepast worden om te zien hoe ze staan, maar wegdromen kan best toch? Afijn, ik heb nog niets gekocht, alleen gekeken 😎 . Vanaf vandaag ben ik officieel toch een beetje een business babe, dus ik moet echt goed op mijn kleding gaan letten…
Whut?
Ja. Ik heb toestemming van het UWV gekregen naar aanleiding van mijn business plan om via de startersregeling mijn eigen zaak op te bouwen. Retespannend en vandaag is mijn allereerste dag! Ik mag nu dus wel gaan inschrijven bij de Kamer van Koophandel en alle andere randzaken regelen die bij een eigen bedrijf horen… Mijn blog is nu dus officieel mijn werk en ik wil ook kleine bedrijven helpen bij contacten met online influencers en andere communicatie en PR-projecten.
Keihard aan de bak dus en dan komt mijn kleding wishlist vanzelf binnen bereik!
Lees ook:
- Zakelijk chic met travelstof outfits van Studio Lienne
- OOTD: Je m’appelle travelcollectie, business ready maar wel comfortabel
- Mamas OOTD: Skechers en King Louie
- Ervaring met de verbeterde Xsensible Stretchwalker
- Outfit of the Day: twinnen met mijn moeder in NED Fashion
Verlekker jij je ook graag aan leuke kleding via webshops?
Uitgelichte afbeelding: Shutterstock

Reacties
Gefeliciteerd Marguerita én heel veel succes! Ik blijf je volgen. Je kleding wishlist is leuk. King Louie heeft zulke mooie, kwalitatieve, jurkjes. Daar heb je jaren plezier van!
Het vestje en de jurk zijn erg leuk! Ik denk dat ze echt wat voor jou doen! Succes met shoppen en dromen 😉
Wat goed!! Gefeliciteerd!!
Ja de Tante Betsy vest. Ik ben dol op de jurken van Tante Betsy en vind deze kleur ook erg mooi. Ik vind het sport shirt ook erg mooi maar een beetje te prijzig. Ik zou er niet in durven sporten Haha, bang om te zweten ?
En natuurlijk gefeliciteerd!
Succes met je “zaakje” als eigen ondernemer! Lekker doorgaan met je blog 😀
En ja, ik kijk ook regelmatig online met een wish list.
Leuke kleding; en ook leuk om styling advies te krijgen. Maar nog leuker; business babe worden! Ik ben alweer bijna 10 jaar ondernemer; geen moment spijt van 😀
Goed om te lezen Martine!