“We believe happy kids make happy moms” zegt het merk dat vandaag in de spotlight staat. Nou, gelijk hebben ze. Mijn dag is zoveel beter als de kinderen lekker in hun vel zitten. En comfortabele kleding draagt zeker bij aan een goede bui. Ook aan die van mama wanneer de ogen gestreeld worden. Ik geniet er erg van als mijn meisjes er leuk uit zien. De Outfit of the Day is een lief, fris setje uit de zomercollectie van Little Label.


Stripes and Dots
De zomercollectie is geïnspireerd door de Franse Rivièra: denk blauw, rood, strepen en stippen. En ankertjes, erg leuk gevonden. Past helemaal bij het haven/varen/boten idee van de Franse Rivièra. De uitstraling is ingetogen, zonder opsmuk maar wel heel mooi en lief. Wij mochten tuniekjurkje “black & light blue dots” met legging “light blue melee” reviewen. Ik vind deze set prachtig! Mijn peuter krijgt er zo’n lieve, onschuldige uitstraling van.
Lees ook: OOTD: Naturino’s en B.Nosy setjes van Schattigekleertjes

Peuterlief is heel blij met deze set, want hij zit heerlijk. Omdat het nog wat fris was met de fotoshoot, is hij hier gecombineerd met een vestje van Name It met een klein glitterdraadje er doorheen. De stof is heerlijk dun en luchtig, maar gaat niet snel kapot. Wat ik bedoel is: mijn dochter is er een paar keer mee gevallen en de legging is nog in perfecte staat. Geen gat in de knietjes.

Ook in de wasmachine houdt de kleding van Little Label zich goed. Er kwamen al snel aardbeien op de jurk en die vlekken zijn er gelukkig uit gegaan. De set is intussen al diverse keren gewassen en in de droger geweest en voelt / oogt nog als nieuw.

Lees ook: OOTD: 4x gave herfstmode van NOP Kidswear

Lees ook: OOTD: Zomerse combi met Zeeman en Naturino
Hoe vinden jullie deze outfit of the day? Kende je Little Label al?

Reacties
Hartstikke leuk! Het enige dat me zorgen zou baren is de lichte kleur en dat je dan alle vlekken meteen ziet.
We hebben er een aardbeivlek op gehad, die viel gelukkig niet zo op en ging er uit in de was 😉
Helemaal hip dat zwart wit! Leuk!