Mijn dochters hebben een hekel aan het donker. De lamp op de overloop moet aanstaan als ze gaan slapen en meestal hoef ik niet de proberen om de deur op een kier te zetten. Wijd open moet ie! Als we ergens anders logeren (eigen klein nachtlampje mee) is het eigenlijk nooit een probleem. En als wij zelf naar bed gaan gaat op de overloop een nachtlampje aan. Maar dat is een kleintje met een aan en uit knop en verder niets. Sinds kort kan de deur wel op een kier, want beide meiden hebben nu een superleuke eigen nachtlamp!


Patroon
De vorm is natuurlijk erg schattig en je kunt hem eenvoudig optillen. Doordat er led-verlichting in zit, wordt het lampje niet heet en ook het oplaadpunt aan de onderkant is kindveilig. Aan de onderkant zit ook het subtiele aan en uitknopje. Met deze knop kun je heel eenvoudig de kleur van het nachtlampje instellen of juist kiezen voor kleurverloop. Dan verandert het lampje van blauw naar groen naar rood. Heel rustig. En heel rustgevend voor je kind dat makkelijker in slaap valt door dit veranderende patroon. Geen tijd om te piepen om water of andere smoesjes, omdat het lampje hun aandacht heeft.

Timer
Tegen de tijd dat er tien minuten voorbij zijn, is mijn dochter in slaap. En dan gaat door een ingebouwde timer het lampje automatisch uit. Ideaal. Mocht ze ’s nachts wakker worden, kan ze altijd makkelijk even haar lampje aanzetten. ISI Mini heeft overigens voor jongere kinderen ook oplaadbare lampjes met muziek! Ook inclusief timer 😉 zie de webshop van ISI Mini, ons maantje kost 29,95 euro.
Kinderboek: Twinkel doet een wens(Opent in een nieuwe browsertab)
Vinden jullie hem ook zo cute? En slaapt jouw kindje ook met een nachtlampje?

Reacties
Wat een leuk nachtlampje! Mijn jongste zoontje heeft ook een nachtlampje die automatisch uitgaat, een schildpap. Heel handig!
Wat een leuk lampje!