Of ik misschien een leuke foto aan zou kunnen leveren? Die vraag kreeg ik van webshop Prachtigkado.nl, dan zouden ze er iets moois van maken. Ik kon niet kiezen en stuurde 4 foto’s toe. En ja hoor, kort daarna bracht de post mij een prachtig kado! Een fotomok die de opdruk pas laat zien als hij warm wordt.
Ik wist vooraf niet goed wat ik ervan moest verwachten, maar intussen blijkt het echt een fijne en veelgebruikte verwennerij voor mijzelf! Cadeautip voor mama dus, deze bedrukte mokken zijn bovendien op dit moment in de aanbieding bij webshop Prachtigkado – ik ben gek op aanbiedingen – voor 6,75 euro. Omdat ik zelf niet kon kiezen, leverde ik dus 4 foto’s aan en na het uitpakken ging direct de waterkoker aan. Ik was razend benieuwd welke foto er tevoorschijn getoverd zou worden. “Is leuk voor de kinderen om te zien hoe er een plaatje verschijnt,” verklaarde ik mijn enthousiasme richting mijn man. Kuch.
Grappig tovertruukje: als de mok net uit de vaatwasser komt, kun je er met je koude handen grappige vingerafdrukken op maken.
Hij is 9,95 euro in bij Mokken-bedrukken.nl. Je kunt naast de magische mok ook voor een Senseo mok kiezen, of een mok met gekleurd oor of een gekleurde binnenkant.
Reacties
Grappig zeg!
Wij hebben er ook een. Hij is echt superleuk!