Heb jij Disney Pixars nieuwste film al gezien? The Good Dinosaur draait nu in de bioscoop! Deze animatiefilm neemt je mee in een wereld van dinosaurussen waar de rollen zijn omgedraaid. Een dino genaamd Arlo sluit vriendschap met een mensenkind en noemt hem Spot. Samen gaan zij op een ontdekkingsreis door een wild en mysterieus landschap. De onzekere Arlo leert zijn angsten te overwinnen en ontdekt waar hij daadwerkelijk allemaal toe in staat is. Wij ontvingen vrijkaartjes voor de blog, ik bezocht de film daarom met mijn kleuter van 4 en haar neef van 5.

Trailer
Hier een voorproefje van de trailer:
[youtube https://www.youtube.com/watch?v=d_LB9mkZWgg&w=560&h=315]
Wat vonden wij ervan?
“Het was leuk, maar de film was wel een beetje zielig. Vooral toen de papa doodging.” Neef van 5 en nicht van 4 waren het roerend met elkaar eens. Ik vond het zelf ontzettend leuk om met dit stel samen op pad te gaan. Ze kregen allebei pas vlak voor vertrek te horen dat we met z’n drietjes naar de bioscoop zouden gaan en hadden dikke pret in de auto. In de bioscoop hebben we een paar foto’s gemaakt, popcorn en wat drinken gekocht, even naar het toilet en toen de zaal in.

De film is bedoeld voor alle leeftijden, maar ik ben zelf erg blij dat mijn peuter niet mee was. Tijdens het napraten in de auto en de reacties in de bioscoop en vlak na de film, bleek toch wel dat hij errug spannend is. Op dvd is een ander verhaal, maar misschien was ons testpanel van 4 en 5 toch wat aan de jonge kant voor de bioscoop? En het is natuurlijk ook heel erg verdrietig als iemand zijn papa doodgaat. De kinderen waren overigens niet in tranen hoor, ze benoemden alleen wat ze zielig vonden en riepen in de bioscoop “spannend” als het even too much werd. Ik vond het zelf af en toe ook wel spannend en hield de kleintjes goed in de gaten op die momenten, maar al met al was het een ontzettend leuke film!
We hebben erg van dit leuke uitje genoten! Door de pauze erbij waren we wel iets later thuis dan ik vooraf had bedacht. Mijn kleine meisje was erg moe van dit avontuur, dus ze heeft weinig gegeten en papa heeft haar snel naar bed gebracht. Ze was zo in slaap! Kon ik intussen even kroelen met mijn jongste muppet, die me toch wel gemist had. Volgende keer weer een uitje waarbij zij ook meekan, maar met grote neef erbij was ook gezellig voor de afwisseling. Neef en nicht hadden samen de grootste pret! En eigenlijk is het stiekem ook wel heel leuk om een jongen mee te nemen naar een dinosaurussenfilm 🙂
Voor Disneyfans is deze film een mustsee, ik vond hem heel erg leuk. In de bioscoop is het misschien fijner als je kinderen een jaar of 6 of nog ouder zijn. Wanneer deze film uitkomt op dvd gaat onze jongste ook gezellig meekijken, want hij is toch wel weer memorabel! Ik heb de bijpassende papieren zakdoekjes al in huis, de merchandise is ook zo schattig met die dino’s <3





