Alweer een maand voorbij! De tijd gaat zo snel. Afgelopen maand had ik veel moeite met bloggen door alle hectiek in het dagelijkse leven. De kleine muppet die eind oktober aan haar amandelen werd geopereerd is gelukkig helemaal hersteld. Tussendoor zijn beide meiden nog wel ziek geweest. Al die tijd voelde ik me redelijk sterk en gezond, totdat Polderpapa onder het mes moest. We bleken na de dagopname nog terug te moeten naar het ziekenhuis, waardoor ik toch vrije dagen op moest nemen en ik extra heb gewerkt om te compenseren. Slaapgebrek, eerder weg van het werk, extra dagen werken om uren te compenseren en ondertussen ook nog willen bloggen, je jarig voelen, iets van het huishouden doen en Sinterklaas vieren… het was een beetje too much.
Het herstel van de husband gaat gelukkig de goede kant op, maar de nasleep is toch altijd ingrijpender dan je vooraf denkt. Maar nu is bij mij toch het ventieltje leeggelopen en ben ik ziek. Ik snotter en kuch al enkele dagen, maar nu ook last van de keel en oren. Mijn collega vroeg al of ik erg emotioneel werd van de cursus InDesign die ik op het werk volg. Haha. En een andere collega had, om het extra emotioneel te maken, een mega voorraad uien meegenomen. Iedereen mocht een zakje vullen, dus dat heb ik ook maar gedaan. Kan er een doorgesneden ui naast het bed zodat ik wat vrijer kan ademen vannacht :-).
Wel grappig om naast kinderkleding, speelgoed, films en uitjes nu ook steeds vaker beautyproducten en etenswaar voor het blog te kunnen proberen. Wat kunnen jullie deze maand verder nog verwachten? Films! Inclusief winacties 🙂 We waren even dvd-spelerloos, maar Sinterklaas heeft ons afgelopen weekend goed verwend. Hopelijk met pakjesavond dus een dvd-speler in de zak, zodat we met de stapel die hier ligt te wachten aan de slag kunnen. En we gaan met het hele gezin voor de blog naar de bioscoop: The Good Dinosaur. Hebben we veel zin in!
Kerst
In de aanloop naar kerst ga ik bloggen over kerstige kinderkleding, kerstboompjes en zullen we met ons gezin de wintereditie van Castlefest bezoeken. Ik twijfel nog over een verhalenserie “8 kids till xmas” over de kerstcadeaus die ik moet inslaan voor, je raad het al, 8 kinderen. Leek me op zich wel leuk, maar ja…dan weten de mama’s al wat hun kinderen krijgen.
Ik geniet enorm van de variatie in te recenseren dingen. En verder ben ik enorm traag, want ik heb nog steeds mijn domeinnaam niet overgezet naar een andere host zodat ik op een .nl naam kan bloggen en niemand meer in de war is met de andere Poldermama omdat mijn blognaam dan ook wijzigt. Moet nog even kijken of ik dat in 1 keer doe of dat ik in het begin de dubbele naam aanhoud. Wie mij al langer kent, weet welke domeinnaam al sinds 2002 van mij is en waar ik sinds 2005 niets meer mee gedaan heb (behalve dan de rekening betalen). In ieder geval hoop ik dat jullie gezellig mee blijven lezen, dat jullie ideetjes opdoen door deze blog en natuurlijk blijf ik het heel erg leuk vinden om te horen als jullie ergens in de prijzen zijn gevallen. De vorige winspiratie blog was een succes, dus er komt een vervolg!
Fijne Sinterklaas allemaal!
Liefs,
Poldermama